Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michal Marek
změna 05.08.2025
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00257761 |
| Datová schránka | n39bxch |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 34 smluv za celkem 45 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 052 130 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 450 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Občanské stavby spol. s r.o. | 1 | 1 298 248 Kč |
| OMEXOM GA Energo s.r.o. | 1 | 753 882 Kč |
| Obec Horní Bělá | 2 | 450 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 2 | 2 052 130 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 450 000 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 5 961 614 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠIMICE s.r.o. | 1 | 5 016 671 Kč |
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 | 944 943 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 2 | 5 961 614 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 578 935 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 200 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 1 084 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 5 085 331 Kč |
| Obec Horní Bělá | 1 | 4 200 000 Kč |
| Miroslav Kraus | 1 | 3 493 604 Kč |
| THT Polička, s.r.o. | 1 | 1 084 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 3 | 9 663 216 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 4 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 226 764 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 884 147 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 667 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 1 226 764 Kč |
| SILBA s.r.o. | 1 | 884 147 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 667 997 Kč |
| Ing. Zdeněk Bláha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 4 | 2 778 908 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 8 | 8 670 865 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 000 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVMONTA spol. s r.o. | 1 | 3 755 903 Kč |
| Obec Horní Bělá | 1 | 3 000 000 Kč |
| K & H pro-stav s.r.o. | 1 | 1 080 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 2 | 4 836 801 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 000 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 827 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SENEA spol. s r.o. | 2 | 3 744 141 Kč |
| STAVMONTA spol. s r.o. | 1 | 1 083 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 4 | 7 827 634 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 6 189 029 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 017 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Občanské stavby spol. s r.o. | 1 | 1 017 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 2 | 1 017 907 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 425 428 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 82 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 955 787 Kč |
| Miroslav Kraus | 1 | 469 641 Kč |
| Obec Horní Bělá | 1 | 82 000 Kč |
| Kovo Kaznějov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SILBA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SENEA spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 6 | 1 425 428 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 82 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 8 698 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Bělá | 1 | 111 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 111 000 Kč |