Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslav Jandl
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.10.1986 |
| IČO | 00265497 |
| Datová schránka | ci4a72g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 11 mil. Kč;
5,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 1 | 58 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 1 | 58 433 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 772 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 1 | 772 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 772 733 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 10 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 3 | 10 221 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 10 221 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 694 491 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 627 990 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEL-STAV s.r.o. | 1 | 2 012 398 Kč |
| HB water management structures s.r.o. | 2 | 1 163 211 Kč |
| BK Instal s.r.o. | 1 | 627 990 Kč |
| EKOSTAVBY Louny s.r.o. | 1 | 531 280 Kč |
| Městys Slavětín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 5 | 4 334 879 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahradnické služby | 2 | 406 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 3 | 623 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 406 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 162 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 1 | 162 131 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 162 131 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 377 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 1 | 1 377 804 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 1 | 1 377 804 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 47 | 21 501 877 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 951 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SaM silnice a mosty Děčín a.s. | 2 | 1 951 575 Kč |
| Městys Slavětín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Slavětín | 2 | 1 951 575 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |