Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Hanka Zárubová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00267627 |
| Datová schránka | 2n2edui |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 7 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 331 470 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 315 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 272 640 Kč |
| IT Hardware | 1 | 15 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 7 | 1 020 044 Kč |
| Silnice Cajk, s.r.o. | 1 | 331 470 Kč |
| Vladimír Jindra | 1 | 272 640 Kč |
| Nia kompanio s.r.o. | 1 | 85 720 Kč |
| OCC s.r.o. | 1 | 15 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 4 | 705 044 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 315 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 527 561 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 173 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 4 | 1 700 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 2 | 1 527 561 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 173 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 330 338 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 210 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 6 | 1 371 848 Kč |
| Mopos Communications, a.s. | 1 | 330 338 Kč |
| EKO-KOM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 4 | 1 161 848 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 210 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 167 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 900 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 5 | 764 962 Kč |
| Daniela Svitáčková | 1 | 93 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 2 | 597 962 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 167 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 252 586 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 3 | 392 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 1 | 252 586 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 140 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 148 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 3 | 148 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 148 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 405 350 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 189 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 7 | 594 850 Kč |
| Gravelit s.r.o. | 1 | 405 350 Kč |
| Eva Linhartová | 1 | 30 000 Kč |
| Jiří Linhart | 1 | 0 Kč |
| Mopos Communications, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 4 | 435 350 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 159 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 20 910 801 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 127 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 2 | 423 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 296 284 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
| Obec Klokočov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 175 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klokočov | 4 | 175 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 175 445 Kč |