Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Věra Halamová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00287024 |
| Datová schránka | mc6bfk4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 31 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 1 | 159 397 Kč |
| REN Power CZ a.s. | 1 | 159 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kroměříž | 1 | 159 397 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 869 852 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 476 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 980 015 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 704 431 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 4 | 5 030 498 Kč |
| Petr Pecina | 1 | 980 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 4 | 5 030 498 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 30 383 100 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 855 835 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 760 006 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 479 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EURO CAR Zlín člen skupiny AUTO UH s.r.o. | 1 | 1 855 835 Kč |
| Ing. Martina Přehnalová | 1 | 859 100 Kč |
| Petr Pecina | 1 | 760 006 Kč |
| Obec Bařice - Velké Těšany | 1 | 479 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 3 | 3 474 941 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 479 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 510 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 2 | 510 862 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 510 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 510 862 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 306 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 2 | 3 306 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 2 | 3 306 867 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 133 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 1 | 133 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 133 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 775 262 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 10 039 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 5 | 17 231 678 Kč |
| Petr Pecina | 1 | 611 248 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 7 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 3 | 16 767 712 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 456 415 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 7 550 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 9 876 Kč |
| Výstavba vodních děl | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Bařice - Velké Těšany | 3 | 9 876 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 9 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 9 876 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 0 Kč |