Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
František Ledvinka
změna 18.06.2017
| Založeno | 24.11.1990 |
| IČO | 00374466 |
| Datová schránka | qjcap62 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 40 mil. Kč;
2,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 820 000 Kč |
| Finance | 1 | 1 512 500 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 112 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 5 | 5 445 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 1 | 2 820 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 2 117 500 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 352 640 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 155 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 170 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 2 | 170 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 170 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 1 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 129 116 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 3 | 1 129 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 002 116 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 127 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 24 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 109 381 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 3 | 24 309 381 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 109 381 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 200 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 150 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 4 | 350 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 350 759 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 640 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 3 | 640 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 640 809 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 1 029 787 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 780 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 7 | 1 810 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 780 600 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 593 216 Kč |
| Kraj Vysočina | 5 | 436 571 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 13 | 10 147 800 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 226 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 713 888 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 142 533 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 10 | 3 983 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Sázava | 5 | 3 059 978 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 780 600 Kč |
| Kraj Vysočina | 4 | 142 533 Kč |