Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vlastimil Klusák
změna 18.06.2017
| Založeno | 24.11.1990 |
| IČO | 00378143 |
| Datová schránka | vjua4dj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 1 078 472 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 5 | 1 078 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 923 472 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 155 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 530 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 3 | 530 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 530 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 3 | 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 150 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Obec Markvartice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 846 280 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 127 000 Kč |
| Technické služby | 31 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 3 | 973 280 Kč |
| HMK-STAV, s.r.o. | 1 | 846 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 1 | 846 280 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 100 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 165 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 2 | 165 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 165 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 172 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 2 | 172 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 172 120 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 137 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 2 | 137 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 137 103 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 142 | 24 730 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Markvartice | 2 | 133 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 133 000 Kč |