Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1982 |
| IČO | 00417556 |
| Datová schránka | tniwg7f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 387 smluv za celkem 65 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
11,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 1 | 3 187 140 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 950 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 351 232 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 288 154 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 160 947 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 155 000 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 150 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 142 981 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 100 711 Kč |
| IT | 2 | 31 436 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 32 | 7 629 139 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 344 887 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 195 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 3 187 140 Kč |
| ZL Production s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 4 | 539 887 Kč |
| Bogdan Bartnicki | 1 | 491 805 Kč |
| Simona Kulštejnová | 2 | 406 560 Kč |
| TOS SECURITY, s.r.o. | 2 | 261 658 Kč |
| BrainZone Sync & Publishing, s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| Jan Turoň | 1 | 234 129 Kč |
| 54724864 | 1 | 218 475 Kč |
| Katarzyna Joanna Cuber | 1 | 200 986 Kč |
| Barbora Nowak | 1 | 157 600 Kč |
| Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace | 1 | 155 000 Kč |
| CONSTRUCTUS s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| Ilona Kupčíková | 2 | 150 246 Kč |
| BONTONFILM a.s. | 1 | 150 000 Kč |
| 1 | 121 000 Kč | |
| Lenka Slavíková | 1 | 116 160 Kč |
| ZELENÝ PROSTOR s.r.o. | 1 | 100 937 Kč |
| Jan Budař | 1 | 95 000 Kč |
| Lino s.r.o. | 1 | 85 467 Kč |
| REMA REAL s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Lukáš Hamrozi | 1 | 76 170 Kč |
| Klimaprodukt, a.s. | 1 | 75 020 Kč |
| UAX s.r.o. | 1 | 62 981 Kč |
| DADATEX spol. s r. o. | 2 | 61 884 Kč |
| Sandra Agnieszka Kożdoń | 1 | 53 000 Kč |
| GRAPO s.r.o. | 1 | 50 237 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 2 | 31 436 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 16 | 3 127 881 Kč |
| IT | 3 | 639 703 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 456 031 Kč |
| Právní služby | 1 | 423 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 336 944 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 306 312 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 202 850 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 174 378 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 136 730 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 130 680 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Odpady | 1 | 100 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 86 510 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 76 340 Kč |
| IT Hardware | 1 | 72 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 54 | 8 286 614 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 453 943 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 598 500 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 420 450 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 24 | 340 252 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 300 802 Kč |
| Odpady | 4 | 183 459 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 178 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 105 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 88 841 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 65 340 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 60 | 5 290 619 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 178 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 458 962 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 378 650 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 270 044 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 138 485 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 131 511 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 100 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 83 490 Kč |
| Odpady | 1 | 61 153 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 60 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 12 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 43 | 3 289 883 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Andrzej Bartnicki | 2 | 476 106 Kč |
| ProFaktum, s.r.o. | 2 | 378 650 Kč |
| HAMROZI s.r.o. | 2 | 366 659 Kč |
| Jan Turoň | 3 | 340 000 Kč |
| Lukáš Hamrozi | 2 | 283 733 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 1 | 242 000 Kč |
| Erik Salamon | 2 | 177 584 Kč |
| TOS SECURITY, s.r.o. | 2 | 161 153 Kč |
| SEDLÁK, umělecké zámečnictví, s.r.o. | 1 | 138 485 Kč |
| W8 s.r.o. | 1 | 105 016 Kč |
| Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Ing. arch. Jan Smékal | 1 | 80 000 Kč |
| SPETRA CZ s.r.o. | 1 | 79 050 Kč |
| Katarzyna Joanna Cuber | 2 | 68 242 Kč |
| BUKOTEC s.r.o. | 1 | 66 656 Kč |
| Ilona Kupčíková | 1 | 16 786 Kč |
| Ewolution Records s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Q & I production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sdružení přátel Těšínska, z.s. | 1 | 0 Kč |
| VM ART production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Silné reči s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Petr Klér | 1 | 0 Kč |
| PETARDA PRODUCTION a.s. | 2 | 0 Kč |
| Janáčkův máj, o.p.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Michal David | 1 | 0 Kč |
| Štěpánka Kubíčková | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Lachout | 1 | 0 Kč |
| Martin Kolář | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
23 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 195 193 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 580 635 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 334 975 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 932 114 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 561 450 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 546 588 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 366 800 Kč |
| Odpady | 3 | 218 437 Kč |
| IT | 1 | 103 891 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 10 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 18 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 59 | 8 406 325 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 693 268 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 100 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 52,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 10 167 295 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 484 014 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 175 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 170 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 111 901 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 7 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 10 167 295 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 15 | 915 915 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 170 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 3 | 10 449 196 Kč |
| Erik Salamon | 1 | 484 014 Kč |
| Sdružení přátel Těšínska, z.s. | 1 | 150 000 Kč |
| Bogdan Bartnicki | 1 | 75 000 Kč |
| Rytíři a lapkové z Vítku, z.s. | 1 | 70 000 Kč |
| PRO-FACTOR cz, s.r.o. | 1 | 25 000 Kč |
| Marek Vais | 1 | 0 Kč |
| Agentura Atila s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Renata Vráblíková | 1 | 0 Kč |
| Brno Music Support, z.s. | 1 | 0 Kč |
| ŠPORCL ARTS Agency s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KRAKONOŠOVO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 379 106 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 218 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 10 | 211 750 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 90 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 236 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 17 | 795 856 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 118 000 Kč |
| FINIDR, s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 236 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Červ | 1 | 212 080 Kč |
| RedHead Music s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 3 | 168 236 Kč |
| Bc. Michal Smejkal | 1 | 167 026 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 90 000 Kč |
| Rytíři a lapkové z Vítku, z.s. | 1 | 65 000 Kč |
| AC Steel a.s. | 1 | 50 000 Kč |
| GALILEO TASTE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BrainZone Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marek Vais | 1 | 0 Kč |
| Richard Dušák | 1 | 0 Kč |
| KRAKONOŠOVO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spolek pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky | 1 | 0 Kč |
| CINE - servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lenka Slavíková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,84 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 10 172 990 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 494 848 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 13 | 318 730 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 210 869 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 110 000 Kč |
| Odpady | 1 | 65 122 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 10 172 990 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 30 | 1 826 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 1 | 10 172 990 Kč |
| Lukáš Lysek | 1 | 494 848 Kč |
| Ing. Antonín Kycik | 1 | 210 869 Kč |
| Tomáš Klus s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Katarzyna Joanna Cuber | 2 | 110 000 Kč |
| 1 | 96 064 Kč | |
| BB MUSIC PRO s.r.o. | 1 | 79 999 Kč |
| Petr Bende | 1 | 76 230 Kč |
| TOS SECURITY Group, s.r.o. | 1 | 65 122 Kč |
| Pavel Višňovský | 1 | 61 000 Kč |
| Rytíři a lapkové z Vítku, z.s. | 1 | 55 000 Kč |
| SPETRA CZ s.r.o. | 1 | 13 884 Kč |
| Aura - Pont s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Václav Patejdl | 1 | 0 Kč |
| Sdružení přátel Těšínska, z.s. | 1 | 0 Kč |
| film&music production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lenka FILIPOVÁ | 1 | 0 Kč |
| SUBITON, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| medialand s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOOM MUSIC, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Josef Havlíček | 1 | 0 Kč |
| Ilona Knitlová | 1 | 0 Kč |
| Bogdan Bartnicki | 1 | 0 Kč |
| Michal Pavlíček | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
20 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 74,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 359 867 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 334 999 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 325 278 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 157 300 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 13 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 25 | 1 298 194 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 120 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Koláček | 1 | 359 867 Kč |
| HEUS s.r.o. | 1 | 334 999 Kč |
| BB MUSIC PRO s.r.o. | 1 | 325 278 Kč |
| W8 s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Rytíři a lapkové z Vítku, z.s. | 1 | 120 750 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 2 | 120 000 Kč |
| Katarzyna Joanna Cuber | 2 | 0 Kč |
| MgA. Lucie Sedláková Hůlová | 1 | 0 Kč |
| Stará Střelnice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mandrage crew s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Debut Prague s.r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| EducationTalentCulture, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Devil Inside - Music Production s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 6SK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Roman Izaiáš | 1 | 0 Kč |
| Universal Music, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Bogdan Waclawik | 1 | 0 Kč |
| Marek Bartnicki | 1 | 0 Kč |
| Bogdan Bartnicki | 1 | 0 Kč |
| Gabriela Pánková | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 591 978 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 10 | 764 350 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 228 631 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 162 745 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 162 720 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 150 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 65 658 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 22 | 2 979 473 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 240 584 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 230 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska | 1 | 1 121 395 Kč |
| Kulturní a společenské středisko "Střelnice" | 3 | 470 584 Kč |
| Josef Chowaniec | 1 | 228 631 Kč |
| PROMOTEAM, s.r.o. | 1 | 199 650 Kč |
| NELPET s.r.o. | 1 | 162 745 Kč |
| Bc. Michal Smejkal | 1 | 162 720 Kč |
| Ing. Jan Jirovský | 1 | 160 000 Kč |
| Ewolution Records s.r.o. | 2 | 150 000 Kč |
| EducationTalentCulture, z.s. | 2 | 150 000 Kč |
| Bogdan Bartnicki | 1 | 145 700 Kč |
| BB MUSIC PRO s.r.o. | 1 | 139 801 Kč |
| Katarzyna Joanna Cuber | 1 | 110 000 Kč |
| Soundmachine s.r.o. | 1 | 109 000 Kč |
| Andrzej Bartnicki | 1 | 74 173 Kč |
| nedori s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Karla Ježková | 2 | 0 Kč |
| NEBE-music s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SilesNet s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UPS Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |