Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 17.01.1987 |
| IČO | 00418013 |
| Datová schránka | bbepfdw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 435 smluv za celkem 154 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 514 415 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 4 393 332 Kč |
| Odpady | 4 | 2 322 739 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 756 253 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 987 209 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 191 180 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 188 518 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 121 000 Kč |
| IT | 1 | 92 444 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 60 | 33 657 988 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 18 292 983 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 10 827 079 Kč |
| IT | 3 | 2 440 059 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 175 188 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 1 527 214 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 1 448 525 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 12 | 1 208 384 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 497 673 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 335 308 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 312 422 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 237 390 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 482 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 66 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 113 | 42 829 910 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 3 510 817 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 2 399 560 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 185 982 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 791 255 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 649 754 Kč |
| Nábytek | 6 | 621 055 Kč |
| Finance | 1 | 544 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 538 916 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 523 660 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 401 720 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 326 700 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 323 070 Kč |
| Kancelář | 1 | 96 816 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 84 700 Kč |
| Zemědělství | 1 | 67 404 Kč |
| Odpady | 1 | 65 945 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 190 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 77 | 15 047 982 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 471 900 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 726 787 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 771 710 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 362 056 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 330 387 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 266 442 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 241 999 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 201 600 Kč |
| IT | 1 | 193 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 185 130 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 83 686 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 66 088 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Tisk | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 36 | 8 897 234 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 277 286 Kč |
| Město Hlučín | 1 | 142 000 Kč |
| PRO-FACTOR cz, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 2 | 2 753 038 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 405 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 390 951 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 273 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 263 029 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 194 814 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 191 930 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Energie | 1 | 128 599 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 102 850 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 21 | 4 788 074 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 273 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 263 029 Kč |
| Radio Čas s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Interier Akcent s.r.o. | 1 | 2 141 682 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 12 | 1 268 548 Kč |
| APROMA a.s. | 1 | 611 356 Kč |
| New Wind Production s.r.o. | 1 | 325 000 Kč |
| EL-ROS Automatizace s.r.o. | 2 | 320 529 Kč |
| NESSY, spol. s r.o. | 1 | 232 078 Kč |
| Skupin stav s.r.o. | 1 | 209 526 Kč |
| Lesostavby Frýdek-Místek a. s. | 1 | 194 814 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 158 873 Kč |
| Dwa Production s.r.o. | 1 | 102 850 Kč |
| Adam Heczko | 1 | 89 893 Kč |
| Břetislav Fuciman | 1 | 80 000 Kč |
| Nikolas Fuciman | 1 | 72 000 Kč |
| Karel Hantke | 1 | 55 938 Kč |
| Libor Václavík - LIBROS | 1 | 54 385 Kč |
| Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Cailean servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Iveta Blažejová | 1 | 0 Kč |
| Vodní záchranná služba ČČK Ostrava, pobočný spolek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 765 635 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 453 750 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 133 511 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 119 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 108 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 73 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 60 000 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 15 | 1 868 338 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 453 750 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SUBLAND-TECH s.r.o. | 1 | 710 861 Kč |
| Martin Valový | 1 | 483 274 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 6 | 453 750 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 133 511 Kč |
| Čistící stroje s.r.o. | 1 | 119 250 Kč |
| Inventini s.r.o. | 1 | 84 942 Kč |
| Pavel Sapara | 1 | 84 108 Kč |
| Dwa Production s.r.o. | 1 | 73 000 Kč |
| Eseos s.r.o. | 1 | 64 618 Kč |
| Břetislav Fuciman | 1 | 60 000 Kč |
| Radim Neubauer | 1 | 54 774 Kč |
| Cailean servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Zátopek | 1 | 0 Kč |
| Milan Vašíček | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 5 784 504 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 899 998 Kč |
| Zemědělství | 1 | 357 543 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 353 930 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 350 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 173 564 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 157 300 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 81 852 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 73 810 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 58 218 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 19 911 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 34 | 9 189 886 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 353 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FICHNA - HUDECZEK a.s. | 1 | 3 986 950 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 4 | 1 948 493 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 899 998 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 4 | 518 484 Kč |
| TR ANTOŠ s.r.o. | 1 | 357 543 Kč |
| Vodní záchranná služba ČČK Ostrava, pobočný spolek | 1 | 350 000 Kč |
| David Pavinský | 2 | 286 762 Kč |
| Kamil Kopp | 1 | 164 554 Kč |
| ATLAS servis CZ, s.r.o. | 1 | 149 302 Kč |
| SEADON s.r.o. | 1 | 119 604 Kč |
| UHER COMPANY s.r.o. | 1 | 94 138 Kč |
| Pavel Rataj | 1 | 88 165 Kč |
| TKF, spol. s r.o. | 1 | 82 448 Kč |
| Gass-eko s.r.o. | 1 | 81 852 Kč |
| Jan Obrusník | 1 | 73 810 Kč |
| M - Glass plast s.r.o. | 1 | 73 084 Kč |
| MPO Trade s. r. o. | 1 | 71 640 Kč |
| STAVBY Škrobánek s.r.o. | 1 | 63 333 Kč |
| Jaromír Majewski | 1 | 62 782 Kč |
| New Wind Production s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Radim Neubauer | 1 | 58 218 Kč |
| Skillz team z. s. | 2 | 19 911 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pivovary Staropramen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PIVOVAR SVIJANY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VRTAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plzeňský Prazdroj, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Dobrý | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 6 320 591 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 4 036 122 Kč |
| Zemědělství | 1 | 683 446 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 586 608 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 544 870 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 339 200 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 250 906 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Kancelář | 1 | 141 715 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 120 758 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 82 383 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 73 215 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 72 398 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 53 283 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 35 | 9 958 751 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 4 036 122 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 1 | 185 784 Kč |
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 | 84 600 Kč |
| Divadlo A. Dvořáka Příbram | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 7 | 4 306 506 Kč |
| SEADON s.r.o. | 1 | 3 390 399 Kč |
| TR ANTOŠ s.r.o. | 1 | 683 446 Kč |
| TARRA pyrotechnik s.r.o. | 2 | 666 468 Kč |
| STAVBY Škrobánek s.r.o. | 2 | 606 226 Kč |
| Gass-eko s.r.o. | 2 | 605 480 Kč |
| Martin Valový | 5 | 586 608 Kč |
| M - Glass plast s.r.o. | 4 | 527 071 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hlučín, s.r.o. | 3 | 487 700 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 2 | 383 870 Kč |
| AUTOMOTOLAND CZ s.r.o. | 1 | 339 200 Kč |
| David Pavinský | 1 | 336 639 Kč |
| STILMAT s.r.o. | 1 | 250 906 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 1 | 203 087 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 1 | 185 784 Kč |
| UNILEVER ČR, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| DEVELOP centrum s.r.o. | 1 | 141 715 Kč |
| Zemní vruty Kostrhoun s. r. o. | 1 | 104 323 Kč |
| Tomáš Michalík | 1 | 88 165 Kč |
| Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace | 1 | 84 600 Kč |
| MEN ČECH a.s. | 1 | 82 383 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 1 | 73 215 Kč |
| JaKo Natur s.r.o. | 1 | 72 398 Kč |
| KTS - AME s.r.o. | 1 | 67 952 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 806 610 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 362 974 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 204 195 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 178 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 95 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 6 | 2 620 812 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 204 195 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kofola a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| AUTOMOTOLAND CZ s.r.o. | 1 | 806 610 Kč |
| RCI Financial Services, s.r.o. | 1 | 362 974 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 2 | 299 195 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 1 | 63 228 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 7 088 785 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 6 746 960 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 2 649 900 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 704 704 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 423 500 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 400 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 246 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 193 237 Kč |
| Odpady | 1 | 121 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 85 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 12 | 16 045 186 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 2 649 900 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 85 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUHN - BOHEMIA a.s. | 2 | 13 493 920 Kč |
| Sport a kultura Hlučín, příspěvková organizace | 6 | 2 734 900 Kč |
| Oldřich Rohel | 1 | 704 704 Kč |
| MEN ČECH a.s. | 1 | 423 500 Kč |
| Vodní záchranná služba ČČK Ostrava, pobočný spolek | 1 | 400 000 Kč |
| CHLEBIŠ s.r.o. | 1 | 341 825 Kč |
| Tomáš Hájovský | 2 | 242 000 Kč |
| Ewolution Records s.r.o. | 1 | 193 237 Kč |
| New Wind Production s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| Správní chlapi s.r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| SkyCom online s.r.o. | 1 | 0 Kč |