Soukromá firma. Pobočný spolek.
| Založeno | 01.01.2014 |
| IČO | 00426032 |
| Datová schránka | bhkvuqu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 17 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 873 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 4 712 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 3 | 4 712 606 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 831 442 Kč |
| Sociální služby | 3 | 787 510 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 4 | 2 618 952 Kč |
| Město Tachov | 1 | 0 Kč |
| Správa majetku a údržby Tachov s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 8 | 2 618 952 Kč |
| Město Tachov | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 836 115 Kč |
| Sociální služby | 2 | 600 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 2 436 115 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 4 | 2 436 115 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 1 741 531 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 1 741 531 Kč |
| Město Tachov | 2 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 4 | 1 841 531 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 2 030 315 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 309 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 2 340 000 Kč |
| Město Tachov | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 7 | 2 340 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 25 | 17 358 968 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 220 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 1 220 471 Kč |
| Město Tachov | 1 | 1 050 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 4 | 2 270 471 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 1 166 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 2 | 1 166 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 2 | 1 166 666 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 2 150 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 1 300 000 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 850 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 2 | 2 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 424 157 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 5 | 424 157 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 6 | 424 157 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 99 | 45 264 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 1 286 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Tachov | 3 | 1 286 708 Kč |