Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.07.1990 |
| IČO | 00544027 |
| Datová schránka | qa24nws |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 192 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 20 144 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 4 | 20 295 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 4 | 20 295 482 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 20 171 459 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 174 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 1 | 22 258 698 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 562 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 3 | 22 820 716 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 321 450 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 123 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 2 | 9 321 450 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 123 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 3 | 9 444 570 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 113 522 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace | 1 | 4 627 198 Kč |
| Statutární město Zlín | 7 | 3 714 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 8 | 8 341 304 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 15 018 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 1 | 13 125 417 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 1 892 614 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 6 | 15 018 031 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 35 249 427 Kč |
| Zemědělství | 1 | 233 125 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 35 389 654 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 2 | 92 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 7 | 35 482 552 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 16 255 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 16 255 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 1 | 16 255 858 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 3 195 723 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 482 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 703 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 3 | 703 149 Kč |
| Giunone s.r.o. v likvidaci | 1 | 220 523 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 10 777 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 10 777 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 2 | 10 777 776 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 50 664 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 40 488 609 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 10 176 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVYMA spol. s r.o. | 8 | 50 664 801 Kč |