Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Antonín Havlíček
změna 18.06.2017
| Založeno | 30.07.1990 |
| IČO | 00544418 |
| Datová schránka | srqa9jv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 32 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
2,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 2 | 160 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 160 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 892 652 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 483 395 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 6 | 892 652 Kč |
| CC Holding, s.r.o. | 1 | 483 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 1 | 483 395 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 334 525 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 323 127 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 235 000 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 5 289 454 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 5 126 479 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 878 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 5 | 6 168 150 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 4 690 935 Kč |
| ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. | 1 | 435 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 3 | 10 415 933 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 648 696 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 230 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 225 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 4 | 225 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 225 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 350 642 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 187 446 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. | 1 | 3 065 467 Kč |
| Obec Pavlov | 4 | 2 187 446 Kč |
| LS MONT s.r.o. | 1 | 974 919 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 310 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 3 | 4 350 642 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 010 446 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 177 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 897 267 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 315 344 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 26 | 250 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 5 | 6 463 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 2 | 5 897 267 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 250 561 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 215 344 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 100 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 887 464 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 154 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 3 | 2 042 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 1 | 1 887 464 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 154 600 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 127 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 2 | 223 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 127 000 Kč |
| Obec Pavlov | 1 | 96 616 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 899 481 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 162 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 4 | 3 061 481 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 2 | 2 899 481 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 162 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 276 | 506 448 739 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Pavlov | 2 | 120 000 Kč |
| VRATOVÉ SYSTÉMY VELKÉ MEZIŘÍČÍ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 120 000 Kč |
| Obec Pavlov | 1 | 0 Kč |