Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jana Sieberová
změna 17.01.2025
| Založeno | 01.01.1993 |
| IČO | 00583634 |
| Datová schránka | 32tmnd7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 152 smluv za celkem 23 mil. Kč;
77 smluv má zásadní nedostatek;
3,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 482 569 Kč |
| IT Hardware | 1 | 86 878 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 85 259 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 34 848 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 10 | 1 195 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 10 | 1 195 086 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
20 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 90,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 282 243 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 277 884 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 265 300 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 150 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 22 | 3 032 024 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 22 | 3 032 024 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 937 342 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 217 132 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 24 | 3 425 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 24 | 3 425 082 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 695 918 Kč |
| Nábytek | 3 | 523 944 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 259 400 Kč |
| IT Hardware | 2 | 242 820 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 208 350 Kč |
| Kancelář | 1 | 66 284 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 65 542 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 21 | 2 862 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 20 | 2 765 647 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 39,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 243 857 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 213 807 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 89 169 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 86 517 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 70 373 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 16 100 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 21 | 1 991 556 Kč |
| HOTELY SRNÍ, a.s. | 2 | 349 600 Kč |
| CHRANO s.r.o. v likvidaci | 1 | 179 578 Kč |
| Z + M Logistics, spol. s r.o. | 1 | 129 972 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 107 939 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 89 169 Kč |
| František Kulhan | 1 | 70 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 23 | 2 742 970 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 86 517 Kč |
| G-PROJECT, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Město Kaplice | 1 | 16 100 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 684 745 Kč |
| IT Hardware | 2 | 144 656 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 88 018 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 12 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 11 | 1 516 991 Kč |
| PC servis KB s.r.o. | 1 | 72 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 9 | 1 501 301 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 88 018 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihy, časopisy, literatura | 12 | 1 043 300 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 993 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 23 | 383 328 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 93 643 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 4 | 1 087 243 Kč |
| Miluše Poživilová | 1 | 62 441 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 993 600 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 93 643 Kč |
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 1 | 62 441 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 78 | 6 871 094 Kč |
| IT Hardware | 56 | 5 291 215 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 077 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 235 880 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 288 Kč |
| Kancelář | 1 | 100 827 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 94 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 2 | 1 265 330 Kč |
| ELMIK s.r.o. | 1 | 895 135 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 247 421 Kč |
| Miloslav Kreisinger | 2 | 235 880 Kč |
| INKOMO VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. | 1 | 110 288 Kč |
| Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o. | 1 | 100 827 Kč |
| Jaroslava Dostálková | 1 | 94 950 Kč |
| VAREPO s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| RENOVA - Sedlák, s.r.o. v likvidaci | 2 | 73 820 Kč |
| PC servis KB s.r.o. | 1 | 73 321 Kč |
| VA ELEKTRONIK s.r.o. | 1 | 11 781 Kč |
| Mgr. Aleš Havlík | 1 | 5 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 13 | 1 929 299 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 1 077 600 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 187 730 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 232 | 37 526 363 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 23 | 23 844 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 78 | 9 900 035 Kč |
| Nábytek | 56 | 8 477 117 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 45 | 5 175 905 Kč |
| Kancelář | 23 | 1 853 475 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 499 900 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 158 510 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 5 | 1 250 405 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 499 900 Kč |
| Vít Jedlička | 1 | 158 510 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 2 | 118 788 Kč |
| Miloslav Kreisinger | 1 | 100 278 Kč |
| PRO - SPORT ČK o.p.s. | 1 | 98 280 Kč |
| GAMBERO s.r.o. | 1 | 31 308 Kč |
| T-WOOD s.r.o. | 1 | 15 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 1 060 800 Kč |
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 8 | 1 022 321 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 189 605 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |