Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Fojtek
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.12.1990 |
| IČO | 00636045 |
| Datová schránka | 64yaww6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 32 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 1 483 392 Kč |
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 1 | 1 483 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 1 483 392 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 683 710 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 2 373 343 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 237 163 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 518 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 13 | 8 012 453 Kč |
| ZETOS, spol. s r. o. | 2 | 2 633 209 Kč |
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 1 | 1 275 764 Kč |
| Ela - Stavby, spol. s r.o. | 1 | 1 011 901 Kč |
| Obec Česká Ves | 1 | 951 720 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 518 237 Kč |
| Nadace VIA | 1 | 184 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 7 | 6 574 960 Kč |
| Olomoucký kraj | 4 | 900 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 537 493 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 930 703 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 517 094 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 515 968 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 346 232 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 8 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 8 | 7 375 426 Kč |
| ZETOS, spol. s r. o. | 1 | 3 361 548 Kč |
| Ela - Stavby, spol. s r.o. | 1 | 1 569 156 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 1 056 959 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 517 094 Kč |
| JPJ Forest, s.r.o. | 1 | 515 968 Kč |
| Mateřská škola Vlčice, příspěvková organizace | 1 | 39 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 4 | 6 503 631 Kč |
| Olomoucký kraj | 4 | 871 796 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 104 | 178 426 089 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 640 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 8 | 9 778 016 Kč |
| JHF Heřmanovice spol. s r. o. | 1 | 4 252 140 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 500 000 Kč |
| TUBEKO SPORT, spol. s r.o. | 2 | 1 483 960 Kč |
| TUMVIA s.r.o. | 1 | 401 720 Kč |
| Mateřská škola Vlčice, příspěvková organizace | 1 | 47 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 6 | 9 137 820 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 640 196 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 56 440 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 2 | 56 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 2 | 56 440 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 1 | 100 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 805 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 2 | 805 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 2 | 805 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 21 | 10 641 870 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 10 475 781 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 980 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 844 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 6 | 2 235 802 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 4 | 1 280 000 Kč |
| Zemědělský podnik Razová, státní podnik v likvidaci | 1 | 844 760 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 111 042 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 754 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 3 | 2 004 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 1 754 500 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Vlčice | 1 | 350 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 350 000 Kč |