Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Hemzal
změna 18.06.2017
| Založeno | 24.11.1990 |
| IČO | 00637700 |
| Datová schránka | sjvavzj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
25,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 313 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 1 | 313 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 313 560 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 21 | 6 471 191 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 864 418 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 766 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MORAVIAPOWER s.r.o. | 1 | 864 418 Kč |
| TLAMKA s.r.o. | 1 | 766 391 Kč |
| Obec Svinošice | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 2 | 1 630 809 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 949 702 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 556 227 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 350 295 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAL-PE stavební s.r.o. | 1 | 949 702 Kč |
| DM Concrete s.r.o. | 1 | 556 227 Kč |
| ASITIS s.r.o. | 1 | 350 295 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 3 | 1 856 224 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 62 | 38 669 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. | 1 | 1 479 895 Kč |
| FOLZA s.r.o. | 1 | 906 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 2 | 2 386 626 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 12 163 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| A. & C. ELFIS, s.r.o. | 1 | 1 039 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 1 | 1 039 187 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 617 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Svinošice | 1 | 617 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ,,Svazek vodovodů a kanalizací" měst a obcí | 1 | 617 813 Kč |