Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martina Hniličková
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.09.1991 |
| IČO | 00838926 |
| Datová schránka | 799cn74 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 102 smluv za celkem 11 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Umělecká rada ZUŠ ČR, spolek | 2 | 442 074 Kč |
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 1 | 72 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 3 | 514 916 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 205 620 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 193 140 Kč |
| Nábytek | 1 | 79 860 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERPO s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Léčebné lázně Luhačovice - Sanatorium MIRAMARE, s.r.o. | 1 | 205 620 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 2 | 193 140 Kč |
| 1 | 181 500 Kč | |
| Miroslav Výmola | 1 | 136 724 Kč |
| SQC s.r.o. | 1 | 128 451 Kč |
| MERLIS servis, s.r.o. | 1 | 117 370 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 1 | 58 080 Kč |
| Divadlo Scéna, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Valašský soubor Kašava, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 10 | 1 210 105 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 450 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 447 700 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 100 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 86 822 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQC s.r.o. | 3 | 1 107 822 Kč |
| MERLIS servis, s.r.o. | 2 | 483 973 Kč |
| SANA Vladimír Nášel s.r.o. | 1 | 471 900 Kč |
| ORSICO s.r.o. | 1 | 447 700 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 2 | 300 000 Kč |
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Miroslav Kopčil | 1 | 78 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 12 | 2 969 395 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 209 330 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 105 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 70 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Miroslav Výmola | 1 | 280 000 Kč |
| Pavel Homola | 1 | 220 000 Kč |
| JEDNOTA, spotřební družstvo ve Vsetíně | 1 | 209 330 Kč |
| NEOLUXOR, s.r.o. | 1 | 111 000 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 105 000 Kč |
| J.JÍNA s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 85 000 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 70 000 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 3 | 40 000 Kč |
| Divadlo Scéna, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| ROSA market s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Valašský soubor Kašava, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 13 | 1 310 330 Kč |
| Město Vizovice | 1 | 40 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 217 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 118 974 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Řihák | 1 | 363 000 Kč |
| SQC s.r.o. | 1 | 118 974 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 1 | 96 000 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Divadlo Scéna, o.p.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Valašský soubor Kašava, z. s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 5 | 663 474 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 96 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 908 408 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 188 100 Kč |
| IT Hardware | 1 | 166 041 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 70 640 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 120 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROSA market s.r.o. | 2 | 908 408 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 1 | 188 100 Kč |
| SQC s.r.o. | 1 | 166 041 Kč |
| Petr Vítek | 1 | 70 640 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 3 | 61 226 Kč |
| Solan Trading s.r.o. | 1 | 120 Kč |
| Buddy Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Plachý | 1 | 0 Kč |
| Hana Ťopková | 1 | 0 Kč |
| ADOR CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALUXXON - TABULE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GUITAR CENTRE Pavel Vitáček s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 15 | 1 206 435 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 188 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 8 | 735 000 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 2 | 420 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 160 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 158 970 Kč |
| IT | 2 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Solan Trading s.r.o. | 1 | 160 000 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 2 | 158 970 Kč |
| SQC s.r.o. | 1 | 158 970 Kč |
| AUDIO PARTNER s.r.o. | 2 | 138 000 Kč |
| Houslařská dílna-Pavel Celý, s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 61 226 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Buddy Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 11 | 648 696 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 23 | 3 353 435 Kč |
| IT | 22 | 423 500 Kč |
| IT Hardware | 2 | 185 227 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 840 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 8 | 935 715 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 43 | 7 708 283 Kč |
| Nábytek | 15 | 619 520 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 165 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mgr. Petr Pavlinec | 1 | 165 000 Kč |
| SQC s.r.o. | 1 | 153 798 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 1 | 79 860 Kč |
| MgA. Jan Hoďánek | 1 | 77 590 Kč |
| Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. | 1 | 61 226 Kč |
| ALUXXON - TABULE s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 6 | 597 974 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 16 | 1 319 962 Kč |
| Hudební nástroje | 10 | 673 090 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 119 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 111 804 Kč |
| Kancelář | 1 | 69 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SQC s.r.o. | 1 | 119 000 Kč |
| ADOR CZ s.r.o. | 1 | 111 804 Kč |
| Základní umělecká škola Zlín | 1 | 108 900 Kč |
| TENO PLUS, s.r.o. | 2 | 69 031 Kč |
| Ing. Jiří Plachý | 1 | 60 942 Kč |
| Petr Vítek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Zlín | 7 | 469 677 Kč |