Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 19.11.2002 |
| IČO | 00839043 |
| Datová schránka | 4vak8j5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 492 smluv za celkem 76 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 2 | 1 957 780 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 260 876 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 73 118 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 0 Kč |
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 0 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
48 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 56,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 973 748 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 2 131 159 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 740 339 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 592 053 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 506 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 302 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 89 729 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 84 006 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 68 122 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 66 550 Kč |
| Úklidové služby | 4 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 82 | 10 016 602 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 302 500 Kč |
| Základní umělecká škola a středisko volného času Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 14 276 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 810 160 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 275 726 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 603 790 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 524 231 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 109 190 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 52 | 7 771 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 1 810 160 Kč |
| STRIX Chomutov, a.s. | 3 | 1 540 411 Kč |
| Zdeněk Semotam | 6 | 1 294 869 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 4 | 1 069 640 Kč |
| TIMAL, s.r.o. | 1 | 603 790 Kč |
| IZOLACE B a V s.r.o. | 4 | 422 373 Kč |
| TOP Marko, s.r.o. | 9 | 415 827 Kč |
| Michal Makovický | 1 | 111 303 Kč |
| Ing. Eliška Šnyrychová | 1 | 110 687 Kč |
| JM Demicarr s.r.o. | 1 | 109 190 Kč |
| Lubomír Milink | 4 | 96 800 Kč |
| KOMINICTVÍ VIRGL s.r.o. | 1 | 96 021 Kč |
| ROBOT WORLD s.r.o. | 1 | 90 710 Kč |
| Šedrla Dvořáček Průmyslové zboží s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Miloslav Buchta | 1 | 0 Kč |
| Malířství Hort s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MIKO Neslovice s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Bohumil Matějka | 1 | 0 Kč |
| Jan Holý s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Kylián | 1 | 0 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| FATO Hlaváč, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| D-Fortel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Hammerschmied | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,31 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 961 658 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 994 862 Kč |
| Zemědělství | 1 | 518 919 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 196 941 Kč |
| Úklidové služby | 6 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 52 | 9 645 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EVEM group s.r.o. | 1 | 2 823 213 Kč |
| OSP, spol. s r.o. | 3 | 1 720 254 Kč |
| Energotechnické služby s.r.o. | 1 | 1 040 600 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 994 862 Kč |
| IRON SYSTEM a.s. | 1 | 567 490 Kč |
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 537 777 Kč |
| Zdeněk Semotam | 3 | 439 278 Kč |
| Miroslav Pehal | 1 | 273 681 Kč |
| ENBRA, a.s. | 1 | 237 753 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 2 | 196 941 Kč |
| Michal Makovický | 2 | 169 894 Kč |
| GODY s.r.o. | 4 | 159 568 Kč |
| Petr Vejvalka | 1 | 121 000 Kč |
| D-Fortel s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Ing. Bohdan Svozil | 1 | 93 170 Kč |
| Lubomír Milink | 2 | 84 700 Kč |
| H & M spol. s r.o. | 1 | 64 055 Kč |
| Malířství Hort s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Aleš Čeleda | 1 | 0 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hamburger Recycling CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELVÝZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KUCHYNĚ - ŠEVČÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Otakar Vlček | 1 | 0 Kč |
| K+S Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| František Tumpach | 2 | 0 Kč |
| Ctibor Hrbáč | 1 | 0 Kč |
| Jiří Březina | 1 | 0 Kč |
| Pavel Janoušek | 1 | 0 Kč |
| Lukáš Kohoutek | 1 | 0 Kč |
| Martin Číp | 1 | 0 Kč |
| Pavel Škárka | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 465 350 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 99 818 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 28 | 2 925 795 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. | 1 | 939 573 Kč |
| Jan Holý | 1 | 590 117 Kč |
| SYNPRO, s.r.o. | 1 | 532 400 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 4 | 465 350 Kč |
| Otakar Vlček | 3 | 195 687 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 108 000 Kč |
| AGROTEC a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| Oresi s.r.o. | 1 | 99 818 Kč |
| PRO joinery s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARBANASI s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| František Fousek | 1 | 0 Kč |
| Autoplast, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Inter Cars Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Autocentrum Pohořelice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| K+S Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Malík | 1 | 0 Kč |
| Martin Simonides | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 694 140 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 570 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 320 996 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 68 849 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 67 712 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 35 | 2 622 636 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 570 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSP, spol. s r.o. | 2 | 928 311 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 694 140 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 3 | 570 000 Kč |
| NKS Okna s.r.o. | 3 | 320 996 Kč |
| Energotechnické služby s.r.o. | 1 | 113 740 Kč |
| RTZ Holding, a.s. | 1 | 95 494 Kč |
| ARBANASI s.r.o. | 2 | 90 751 Kč |
| Radim Chvátal | 2 | 87 942 Kč |
| 1 | 81 524 Kč | |
| IVAPLAST s.r.o. Ivančice | 1 | 73 178 Kč |
| KONTEDO s.r.o. | 1 | 68 849 Kč |
| TOP Marko, s.r.o. | 2 | 67 712 Kč |
| SPRÁVNÝ KOMINÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Opravy komunikací Vysočina s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Petr Stránský | 1 | 0 Kč |
| PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 0 Kč |
| K+S Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| František Tumpach | 1 | 0 Kč |
| Pavel Hrubý | 1 | 0 Kč |
| D-Fortel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SECURITY MONIT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Hlučil | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 905 074 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 1 005 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 658 240 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 75 719 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 12 100 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 29 | 6 563 345 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 005 000 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSP, spol. s r.o. | 5 | 4 896 046 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 3 | 1 005 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 4 | 658 240 Kč |
| Bohumil Matějka | 3 | 346 059 Kč |
| HZ KONTEJNERY s.r.o. | 1 | 120 250 Kč |
| Prefa Brno a.s. | 1 | 106 199 Kč |
| HITL, s.r.o. | 1 | 83 732 Kč |
| TOP Marko, s.r.o. | 2 | 82 144 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 1 | 75 719 Kč |
| Milan Prustoměrský | 2 | 72 600 Kč |
| IVAPLAST s.r.o. Ivančice | 1 | 61 855 Kč |
| Jaroslav Fiala | 1 | 60 500 Kč |
| STAVOMONTÁŽE EDS Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Českomoravský štěrk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Stavebniny Trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| František Tumpach | 1 | 0 Kč |
| Kultura Moravský Krumlov | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Milena Veselá | 1 | 0 Kč |
| GHC Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Moravský Krumlov, Husova 299, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 3 116 381 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 2 175 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 658 240 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 242 242 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 229 900 Kč |
| Zemědělství | 2 | 178 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 139 250 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 95 590 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 72 600 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 67 880 Kč |
| Technické služby | 2 | 57 838 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 54 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Jiná energie | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 45 | 5 385 880 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 2 175 000 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 215 186 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 794 470 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 720 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 268 620 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 247 445 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 233 957 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 203 650 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 125 740 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 94 323 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 64 141 Kč |
| Energie | 4 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 33 | 10 644 113 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 720 000 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSP, spol. s r.o. | 2 | 7 803 596 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 794 470 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 3 | 721 000 Kč |
| FATO Hlaváč, s.r.o. | 3 | 317 223 Kč |
| TOP Marko, s.r.o. | 2 | 305 478 Kč |
| HITL, s.r.o. | 1 | 268 620 Kč |
| K+S Czech Republic a.s. | 3 | 203 650 Kč |
| Tresil s.r.o. | 2 | 190 333 Kč |
| Jaroslav Mikulášek | 2 | 162 624 Kč |
| Petr Šedrla | 1 | 94 323 Kč |
| Prokeš Jaroslav, Ing. | 1 | 94 138 Kč |
| Bohumil Matějka | 1 | 87 862 Kč |
| Prefa Brno a.s. | 1 | 66 763 Kč |
| Ing. Vladimír Kratochvíl | 1 | 65 152 Kč |
| H.A. TECHNIK s.r.o. | 1 | 64 756 Kč |
| Daniel Filip | 1 | 64 141 Kč |
| Ing.arch. KUDROVÁ DANIELA | 1 | 60 984 Kč |
| Obec Blatnička | 2 | 1 000 Kč |
| Kultura Moravský Krumlov | 1 | 1 000 Kč |
| Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 1 000 Kč |
| Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 1 000 Kč |
| Mateřská škola, Moravský Krumlov, Husova 299, okres Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 1 000 Kč |
| Michal Makovický | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 858 932 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 389 750 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 1 155 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 4 | 347 286 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 272 460 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 172 849 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 147 769 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 115 228 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 88 651 Kč |
| Odpady | 2 | 80 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 750 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 53 785 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 46 | 9 343 170 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 1 155 000 Kč |