Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.04.1994 |
| IČO | 00872938 |
| Datová schránka | f5w8ndb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 26 smluv za celkem 29 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 737 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 1 | 737 949 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 934 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 2 | 2 934 656 Kč |
| Město Sušice | 1 | 2 202 226 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 3 | 5 136 882 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 357 803 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 85 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 3 631 953 Kč |
| Město Sušice | 2 | 3 451 700 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 85 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 4 | 7 168 684 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 85 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 1 | 160 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 1 | 160 185 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 583 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 2 | 583 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 2 | 583 706 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 317 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 3 | 2 554 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 3 | 2 554 874 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 139 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 1 | 139 150 Kč |
| Obec Žichovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 2 | 139 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 682 879 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 3 | 6 682 879 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 3 | 6 682 879 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 213 | 293 888 998 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 403 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 3 | 3 456 554 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 064 934 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 403 598 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 121 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| "SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." | 6 | 6 046 278 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 | 1 | 121 192 Kč |