Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.08.1991 |
| IČO | 00873667 |
| Datová schránka | qizk54h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 119 smluv za celkem 290 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 3 609 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 1 | 3 609 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 17 485 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 268 515 Kč |
| Sociální péče | 1 | 36 700 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 17 522 300 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 3 | 268 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 7 | 17 790 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 20 506 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 791 375 Kč |
| Sociální péče | 1 | 72 600 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 20 579 300 Kč |
| Město Kolín | 2 | 791 375 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 6 | 21 370 675 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 26 109 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 617 951 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 26 109 300 Kč |
| Město Kolín | 1 | 617 951 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 3 | 26 727 251 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 3 | 15 460 800 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 819 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 575 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 195 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 22 280 000 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 2 | 643 789 Kč |
| Město Kolín | 1 | 195 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 7 | 22 543 854 Kč |
| Paar plus s.r.o. | 1 | 575 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 21 538 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 2 405 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 23 943 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 3 | 23 943 100 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 21 021 600 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 1 283 854 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 210 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 282 800 Kč |
| IT | 1 | 242 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 21 304 400 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 8 | 11 296 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 2 | 21 304 400 Kč |
| REDVEL s.r.o. | 1 | 6 050 000 Kč |
| LÉKÁRNA HELIOS, spol.s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| LRK s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Ing. Alena Seidlová Randová | 1 | 605 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 242 462 Kč |
| Ingrid Kaczorová | 1 | 89 700 Kč |
| COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. | 1 | 73 854 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 70 | 33 015 616 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 28 677 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 19 694 300 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 2 783 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 210 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 1 210 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 631 300 Kč |
| Kancelář | 1 | 286 922 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 23 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 20 325 600 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 12 | 7 968 479 Kč |
| Město Kolín | 1 | 601 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 3 | 20 926 720 Kč |
| Karel Pešava | 1 | 1 210 000 Kč |
| HASIČ-SERVIS POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jan Košina | 1 | 1 210 000 Kč |
| Zbyněk Štandera | 1 | 968 000 Kč |
| Antonín Slepánek | 1 | 847 000 Kč |
| Martin Jansta | 1 | 605 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 286 922 Kč |
| ASYS IJD, spol. s r.o. | 1 | 194 373 Kč |
| Saxum CZ s.r.o. | 1 | 107 781 Kč |
| MADISSON, s.r.o. | 1 | 95 953 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 23 450 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 1 | 18 964 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 18 663 200 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 47 | 13 791 197 Kč |
| Zdravotnictví | 14 | 6 177 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 406 560 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 269 700 Kč |
| IT | 2 | 195 943 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 146 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 37 627 700 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 19 | 7 076 050 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 146 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské sociální a zdravotní služby | 3 | 37 773 956 Kč |
| VV AUTO, s.r.o. | 2 | 1 479 700 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 1 150 000 Kč |
| MPM company s.r.o. | 1 | 1 000 000 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 406 560 Kč |
| SERVUS J a Š, s.r.o. | 1 | 345 000 Kč |
| Gastro instant, spol. s r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| GASTRO PLCH s.r.o. | 1 | 287 500 Kč |
| Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. | 1 | 287 500 Kč |
| PEGAS spol. s r.o. | 1 | 287 500 Kč |
| U N I K O M, a.s. | 1 | 287 500 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 3 | 222 790 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| TEKOO spol. s r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Petr Srnka | 1 | 60 500 Kč |
| DOMINO "F" spol. s r. o. | 1 | 57 500 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 487 | 258 102 092 Kč |
| Sociální péče | 2 | 21 740 800 Kč |
| IT | 96 | 10 519 399 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 9 371 300 Kč |
| Kancelář | 1 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 31 112 100 Kč |
| Městské sociální a zdravotní služby | 34 | 24 054 355 Kč |