Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

INSTA INVEST s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 14.03.2013
IČO 01436872
Datová schránka ecusv9v

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u INSTA INVEST s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro INSTA INVEST s.r.o.

Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 159 mil. Kč;

4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.310 945 980 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.310 945 980 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 3 smlouvy za celkem 18 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví213 088 890 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.318 255 205 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.318 255 205 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 8 smluv za celkem 39 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví739 153 892 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.839 153 892 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.839 153 892 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 3 smlouvy za celkem 22 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví29 763 235 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.321 629 921 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.321 629 921 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Paliva a oleje20 Kč
Stavebnictví10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.30 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.30 Kč
INSTA CZ s.r.o.30 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 12 smluv za celkem 68 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví768 302 891 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.1268 484 890 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.1268 484 890 Kč
INSTA CZ s.r.o.145 942 453 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2871 965 670 333 Kč
Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Vodovody a kanalizace Prostějov, a.s.311 036 715 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA INVEST s.r.o.311 036 715 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}