Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 29.05.2013 |
| IČO | 01732625 |
| Datová schránka | uz4u9u6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 174 smluv za celkem 600 mil. Kč;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 391 176 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 114 204 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 505 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 2 | 505 380 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 2 | 505 380 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 338 194 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 363 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 8 412 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 5 | 8 412 705 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 5 | 8 412 705 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 32 019 694 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 87 146 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 23 | 33 687 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 23 | 33 687 041 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 2 | 28 091 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 5 707 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 23 | 5 707 901 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 23 | 5 707 901 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 2 | - 49 699 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 109 052 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 109 052 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 14 | 109 052 724 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 14 | 109 052 724 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 114 891 008 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 114 891 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 18 | 114 891 008 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 18 | 114 891 008 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 101 834 495 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 435 731 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 101 834 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 18 | 101 834 495 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 18 | 101 834 495 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 101 898 496 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 31 | 101 898 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 31 | 101 898 496 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 31 | 101 898 496 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 91 382 348 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 531 998 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 29 | 91 914 345 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IM-stav Praha DS a.s. | 29 | 91 914 345 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 26 | 86 457 127 Kč |