Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.10.2013 |
| IČO | 02087219 |
| Datová schránka | ihp2q3m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 728 259 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 232 320 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 190 628 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 126 021 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 124 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 728 259 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 456 351 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Potoky 4224, příspěvková organizace | 1 | 130 965 Kč |
| Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace | 1 | 124 480 Kč |
| Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace | 1 | 104 379 Kč |
| Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla | 3 | 98 216 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 92 618 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 1 | 87 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 12 | 1 822 575 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Štefánikova 2222, příspěvková organizace | 1 | 92 618 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 523 132 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 280 241 Kč |
| Kancelář | 2 | 261 379 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 87 120 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 63 335 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 439 961 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 322 685 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 304 125 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 2 | 255 582 Kč |
| Mateřská škola Zlín, tř. Tomáše Bati 1285, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 11 | 1 402 353 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 28 | 4 310 422 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 467 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 467 060 Kč |
| Mateřská škola Zlín, Slovenská 1808, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 3 | 539 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 414 849 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 258 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 407 615 Kč |
| Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace | 1 | 266 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 3 | 673 815 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 142 115 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 78 465 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 145 465 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 142 115 Kč |
| Základní škola Zlín, Nová cesta 268, příspěvková organizace | 1 | 78 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 7 | 366 045 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamerové systémy | 1 | 119 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 215 800 Kč |
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 65 816 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 4 | 281 616 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 119 | 15 591 984 Kč |
| Ostraha objektů | 10 | 1 347 831 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 2 | 270 738 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 136 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 4 | 407 298 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 499 427 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 10 | 903 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 168 733 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 2 | 288 523 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamerové systémy | 1 | 61 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 155 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZASYS - ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY s.r.o. | 2 | 155 000 Kč |