Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 24.10.2013 |
| IČO | 02229919 |
| Datová schránka | wst3vcs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 12 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 260 198 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 104 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 260 198 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 104 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 2 | 364 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 171 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 1 | 171 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 171 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 171 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 1 | 171 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 147 620 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 136 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 283 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 2 | 283 685 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 28 | 3 951 921 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 136 065 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 3 | 136 065 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 10 | 2 341 786 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Spring Walk advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Okresní hospodářská komora Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 434 032 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 209 451 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CE-PA, spol. s r.o. | 2 | 209 451 Kč |