Soukromá firma. Obecně prospěšná společnost.
| Založeno | 09.11.2013 |
| IČO | 02241013 |
| Datová schránka | iajcvr4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 63 smluv za celkem 18 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 290 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 2 | 290 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 205 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 174 240 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | - 29 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 5 | 350 900 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 7 | 350 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 242 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 4 | 422 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 653 400 Kč |
| Úklidové služby | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 653 400 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 3 | 268 083 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 9 | 921 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 99 861 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 175 728 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 3 | 175 728 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 860 310 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 860 310 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 5 | 860 310 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 2 071 387 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 423 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 2 071 387 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 423 500 Kč |
| SATT a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 7 | 2 494 887 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 3 846 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 3 846 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 6 | 3 846 666 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 11 | 4 475 123 Kč |
| Technické služby | 5 | 463 537 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 12 | 4 475 123 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 64 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 13 | 4 539 215 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 7 | 3 668 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 7 | 3 668 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úsvit, obecně prospěšná společnost | 7 | 3 668 720 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |