Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.11.2013 |
| IČO | 02384809 |
| Datová schránka | 82u6ruu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 9 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 189 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 189 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 189 728 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 185 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 185 856 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 185 856 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 191 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 191 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 191 664 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 161 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 161 414 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 161 414 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 159 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 159 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 159 418 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 140 360 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 140 360 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 2 | 140 360 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 140 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 140 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 140 360 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 64 | 10 624 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 105 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 105 270 Kč |