Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.01.2014 |
| IČO | 02594030 |
| Datová schránka | pakbqjh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 100 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 4 100 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 1 | 4 100 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 287 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 1 | 287 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 1 | 287 218 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 385 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 4 | 385 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 4 | 385 141 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 704 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 8 | 678 471 Kč |
| Mateřská škola Rohožník, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Žárovická 1653 | 1 | 301 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 9 | 980 024 Kč |
| Mateřská škola Rohožník, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Žárovická 1653 | 1 | 301 553 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 238 539 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 92 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 2 | 1 331 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 2 | 1 331 358 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 1 623 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 6 | 1 488 125 Kč |
| Mateřská škola Rohožník, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Žárovická 1653 | 2 | 135 668 Kč |
| Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 10 | 1 623 792 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 339 828 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 21 | 5 | 847 566 Kč |
| Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 | 1 | 526 244 Kč |
| Mateřská škola Rohožník, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Žárovická 1653 | 1 | 119 143 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PORKY stavební s.r.o. | 7 | 1 492 953 Kč |