Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.01.2014 |
| IČO | 02596211 |
| Datová schránka | yc8bqzj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 638 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 2 | 638 039 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 100 339 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 66 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 5 | 471 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 5 | 471 746 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 10 | 1 062 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 659 248 Kč |
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 2 | 185 315 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 159 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 5 | 1 003 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 420 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 3 | 420 298 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 149 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 149 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 1 | 149 035 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 868 350 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 397 403 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 2 | 1 265 753 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 3 | 1 265 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| město Otrokovice | 1 | 96 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 1 | 96 748 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 107 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 107 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 1 | 107 482 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 10 | 1 443 826 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i. | 1 | 102 511 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PE-Rakstav s.r.o. | 2 | 102 511 Kč |