Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.01.2014 |
| IČO | 02608189 |
| Datová schránka | gefbw76 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 141 smluv za celkem 77 mil. Kč;
21 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 236 541 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 3 148 746 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 236 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 4 | 3 385 287 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 23 291 559 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 882 523 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 332 489 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 10 | 23 930 329 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 882 523 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 332 489 Kč |
| Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace | 2 | 256 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 15 | 25 401 468 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 13 999 732 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 342 699 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 83 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 11 | 15 866 490 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 342 699 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 13 | 16 209 189 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 56 | 16 211 607 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 4 836 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 13 | 10 619 263 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 132 217 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 14 | 10 751 480 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 10 275 097 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 744 031 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 168 629 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 103 701 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 13 | 7 476 676 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace | 2 | 4 617 107 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 744 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 16 | 12 837 814 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 067 682 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 325 850 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 14 | 1 865 533 Kč |
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 2 | 325 850 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 201 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 18 | 2 392 548 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
44 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 84,62 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 2 158 404 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 1 877 546 Kč |
| Zdravotnictví | 19 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 50 | 4 035 950 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 1 309 876 Kč |
| Gymnázium Otrokovice | 1 | 144 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 52 | 5 489 826 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 1 309 876 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 70,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 70,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 277 | 615 052 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | 1 | 1 671 340 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 8 | 1 463 420 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 187 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 10 | 3 322 310 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 187 550 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 1 | 135 000 Kč |