Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.02.2014 |
| IČO | 02611619 |
| Datová schránka | fyqccnc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 1 | 134 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 1 | 134 141 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 71 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 3 | 365 408 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 3 | 365 408 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 120 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 1 | 120 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 1 | 120 395 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 72 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 2 | 166 981 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 2 | 166 981 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 356 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 1 | 356 184 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 1 | 356 184 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 242 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 82 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 82 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 2 | 324 401 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 389 403 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 384 526 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 2 | 389 403 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 384 526 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 4 | 773 929 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 28 | 5 682 631 Kč |
| Sport a sportoviště | 10 | 971 086 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 78 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní zařízení města Kroměříže, příspěvková organizace | 1 | 99 886 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 78 124 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 4 | 178 009 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 233 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 1 | 233 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Značky Šindelář s.r.o. | 1 | 233 402 Kč |