Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.03.2014 |
| IČO | 02825678 |
| Datová schránka | vctfyna |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 89 smluv za celkem 225 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 5 706 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 7 | 5 706 965 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 4 135 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 4 135 780 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 9 | 4 135 780 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 6 118 789 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 234 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 6 118 789 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 234 241 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 7 | 8 353 030 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 691 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 30 725 228 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 4 | 30 725 228 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 12 | 17 089 661 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 201 229 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 79 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 14 126 976 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 2 | 2 962 685 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 201 229 Kč |
| Město Sušice | 1 | 79 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 15 | 17 369 949 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 34 277 703 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 125 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 34 277 703 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 125 000 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 8 | 35 402 703 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 24 198 808 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 349 374 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 24 198 808 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 349 374 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 12 | 24 548 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 36 920 645 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 2 534 059 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 559 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 36 920 645 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 787 189 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 559 976 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 13 | 38 267 810 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 39 196 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 37 381 183 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 9 256 500 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 10 | 46 637 683 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 322 | 813 853 877 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 18 711 477 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 18 041 100 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 909 127 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 710 270 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sušická lesní a obchodní s.r.o. | 11 | 19 660 497 Kč |