Soukromá firma. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Marta Večeřová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.04.2014 |
| IČO | 02831881 |
| Datová schránka | mqwf2e5 |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 317 040 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 186 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 1 | 186 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Večeřová Marta - notářka | 1 | 186 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 131 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 131 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Večeřová Marta - notářka | 1 | 131 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 524 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Večeřová Marta - notářka | 1 | 0 Kč |