Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.05.2014 |
| IČO | 03017745 |
| Datová schránka | wmqihk7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 18 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 526 341 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 484 000 Kč |
| Finance | 1 | 236 595 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 223 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 7 | 1 332 305 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 466 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 10 | 1 798 665 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 773 190 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 619 428 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 8 | 1 293 754 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 2 | 578 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 10 | 1 872 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 906 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STEZA Zlín, spol. s r.o. | 3 | 1 390 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 3 | 1 390 411 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 414 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 414 541 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 | 201 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 3 | 616 421 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 549 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 3 | 549 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 3 | 549 456 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 642 973 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 566 280 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 79 948 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 1 289 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 5 | 1 289 201 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 467 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 1 | 1 183 410 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 373 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 4 | 1 557 329 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 55 | 16 933 950 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 5 026 469 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 102 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 13 | 4 929 170 Kč |
| Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | 2 | 1 061 467 Kč |
| Teplo Zlín, a.s. | 1 | 271 313 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 158 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOFO MAXX s.r.o. | 17 | 6 420 934 Kč |