Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.05.2014 |
| IČO | 03028666 |
| Datová schránka | tcbik53 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 97 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bílina | 1 | 1 560 353 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 1 231 908 Kč |
| Město Louny | 1 | 482 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 3 | 3 275 094 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 948 576 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 841 589 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 543 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 4 | 1 385 232 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 13 045 482 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 3 712 857 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 7 239 649 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 266 080 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 2 412 403 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 1 912 065 Kč |
| Město Louny | 3 | 1 754 585 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 173 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 9 | 16 758 340 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 384 596 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 2 | 8 895 373 Kč |
| Město Litoměřice | 3 | 4 955 777 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 1 912 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 6 | 15 763 215 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 8 352 450 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 845 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 4 | 7 506 748 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 1 691 406 Kč |
| Statutární město Teplice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 7 | 9 198 153 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 24 050 932 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 6 | 10 211 399 Kč |
| Město Mělník | 1 | 5 928 738 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 4 | 4 326 645 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 3 104 339 Kč |
| Město Vrchlabí | 1 | 299 738 Kč |
| 4. mateřská škola, Most, příspěvková organizace | 1 | 180 072 Kč |
| Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace | 1 | 132 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 16 | 24 183 471 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 944 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 1 | 6 121 926 Kč |
| Obec Račice | 1 | 822 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 2 | 6 944 048 Kč |
| Obec Račice | 1 | 822 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 11 552 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 1 | 5 984 490 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 2 107 832 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 1 849 710 Kč |
| Statutární město Teplice | 2 | 746 455 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 652 588 Kč |
| Městská část Praha-Libuš | 2 | 211 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 9 | 11 552 213 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 256 765 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 793 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 2 251 793 Kč |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 793 992 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 399 299 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 343 416 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 262 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 6 | 4 050 757 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 340 029 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO TURNOV | 1 | 2 868 459 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 1 471 571 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Manipulace Investice Konstrukce ROsenkranc s.r.o. | 3 | 4 340 029 Kč |