Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.05.2014 |
| IČO | 03035611 |
| Datová schránka | wrwiqdy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 32 smluv za celkem 16 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 325 567 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 1 | 325 567 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 423 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 423 427 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 1 | 423 427 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 023 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 2 023 844 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 360 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 3 | 2 384 057 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 758 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 2 | 758 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 2 | 758 049 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 241 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 2 | 1 241 070 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 238 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 3 | 1 479 515 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 478 727 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 223 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 478 727 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 223 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 2 | 702 435 Kč |
| Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 478 727 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 254 977 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 126 453 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 5 | 532 680 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 6 | 532 680 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 508 076 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 2 184 676 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 2 | 2 102 577 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 464 052 Kč |
| Moravský zemský archiv v Brně | 1 | 112 753 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 5 | 2 679 382 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 200 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 200 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 1 | 200 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 3 708 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAREZ - SPORT, a.s. | 6 | 4 312 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VOJTA s.r.o. | 6 | 4 312 974 Kč |