Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.10.2014 |
| IČO | 03534227 |
| Datová schránka | q9mru77 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 21 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 1 | 366 260 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 148 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 2 | 514 898 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 148 638 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 142 069 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 082 244 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 699 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 5 | 1 505 223 Kč |
| Městská část Praha 11 | 3 | 1 409 385 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 3 | 1 009 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 12 | 6 344 157 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 5 | 1 505 223 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 808 333 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 390 748 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 2 | 708 805 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 | 245 838 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 2 | 244 438 Kč |
| Základní škola Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743 | 1 | 110 842 Kč |
| 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 98 903 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 | 1 | 72 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 9 | 1 481 190 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 245 838 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 2 | 244 438 Kč |
| 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 98 903 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 672 040 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 351 404 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 102 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 6 | 2 756 428 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 351 404 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 | 2 | 173 190 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 102 574 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 78 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 11 | 3 462 580 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 351 404 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 78 983 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 2 564 766 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 144 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 6 | 2 147 758 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 2 | 417 008 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 144 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 9 | 2 709 612 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 144 846 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 869 777 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 313 630 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 145 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 2 | 599 478 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 7 | 583 929 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 87 335 Kč |
| Základní škola Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743 | 1 | 58 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 11 | 1 328 822 Kč |
| Městská část Praha 11 | 7 | 583 929 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 87 335 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 49 | 11 160 458 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 150 187 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 2 043 577 Kč |
| Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594 | 1 | 151 948 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 106 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 3 | 2 302 135 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 9 316 368 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 894 834 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 1 | 775 039 Kč |
| 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 275 590 Kč |
| Střední odborná škola, Český Brod-Liblice,Školní 145 | 1 | 119 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 3 | 1 170 423 Kč |
| 2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace | 1 | 275 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 8 | 16 032 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 406 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 | 1 512 500 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 406 112 Kč |
| Město Poděbrady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 4 | 1 918 612 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 2 | 1 512 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 97 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 97 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahářství Havlík s.r.o. | 1 | 97 122 Kč |