Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 02.12.2014 |
| IČO | 03612899 |
| Datová schránka | spys8rd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 63 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 430 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 1 | 430 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 1 | 430 492 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 12 463 799 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 427 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 5 | 12 549 367 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 427 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 8 | 12 976 479 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 391 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Cheb | 3 | 6 391 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 3 | 6 391 904 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 35 784 192 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kraslice | 2 | 31 554 380 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace | 3 | 4 385 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 5 | 35 939 451 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 592 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace | 2 | 1 592 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 2 | 1 592 895 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 446 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 446 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 6 | 446 035 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 111 | 8 897 889 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 122 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace | 1 | 3 811 500 Kč |
| Město Cheb | 1 | 311 367 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 166 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠU-STR stavební společnost s. r. o. | 3 | 4 289 287 Kč |
| Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace | 1 | 3 811 500 Kč |