Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 23.12.2014 |
| IČO | 03667952 |
| Datová schránka | zkmt8qp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 61 smluv za celkem 10 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 467 059 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 467 059 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 5 | 467 059 Kč |
| TATRA TRUCKS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 963 959 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 224 033 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 963 959 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 224 033 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 3 | 1 187 991 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 147 596 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 2 | 508 824 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 147 596 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 5 | 656 420 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 3 | 1 154 588 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 342 642 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 3 | 1 154 588 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 342 642 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 7 | 1 497 230 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 185 469 Kč |
| Zdravotnický materiál | 32 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 185 469 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 3 | 185 469 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 735 416 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 735 416 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 99 765 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 8 | 835 181 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 94 | 21 098 386 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 48 | 4 941 395 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 205 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 27 | 5 309 857 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 205 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TATRA METALURGIE a.s. | 28 | 5 514 857 Kč |