Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.01.2015 |
| IČO | 03757714 |
| Datová schránka | fnewbwn |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 181 500 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOTEC s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |