Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.03.2015 |
| IČO | 03844013 |
| Datová schránka | uqux37b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 27 mil. Kč;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 2 | 2 732 785 Kč |
| IT | 2 | 1 255 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 4 | 3 988 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 4 | 3 988 765 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 21 | 29 640 160 Kč |
| IT | 1 | 209 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 2 521 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 2 | 2 521 640 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 889 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 4 | 7 514 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 4 | 7 514 415 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 1 002 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 1 002 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 2 | 1 002 055 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 3 064 144 Kč |
| Textilie | 1 | 947 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 3 | 3 064 144 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 947 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 4 | 4 011 277 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 11 | 10 284 819 Kč |
| IT | 4 | 3 300 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 4 | 3 300 275 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 813 483 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 5 | 4 113 758 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 312 310 Kč |
| IT | 3 | 638 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 4 | 2 951 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 4 | 2 951 190 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 459 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 459 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 2 | 459 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 192 | 128 202 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Salutem Pharma s.r.o. | 2 | 0 Kč |