Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.03.2015 |
| IČO | 03860582 |
| Datová schránka | 3c8yb92 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 18 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 1 | 353 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 1 | 353 320 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 670 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 1 442 751 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 227 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 3 | 2 670 663 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 227 912 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 170 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 3 | 2 416 404 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 111 639 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 5 | 3 528 043 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 1 | 1 111 639 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 553 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 4 | 5 000 179 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 5 | 5 000 179 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 563 581 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 234 498 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 1 798 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 2 | 1 798 079 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 63 | 56 900 253 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 8 663 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 4 | 4 600 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BADIN s.r.o. | 4 | 4 600 649 Kč |