Soukromá firma.
| Založeno | 11.03.2015 |
| IČO | 03884546 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 131 smluv za celkem 64 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 140 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 1 | 140 554 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 16 | 9 101 572 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 101 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 16 | 9 128 143 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 6 | 2 075 108 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 193 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 24 | 11 396 851 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 2 874 036 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 274 612 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 7 | 2 962 228 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 2 065 420 Kč |
| Město Horažďovice | 5 | 733 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 20 | 5 761 271 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 27 241 050 Kč |
| Zemědělství | 4 | 1 052 289 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 7 | 23 863 088 Kč |
| Horažďovicko | 1 | 3 538 750 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 1 324 681 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 559 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 15 | 29 286 174 Kč |
| RAVO Trans s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Forestinvest s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 22 590 700 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 423 877 Kč |
| Zemědělství | 3 | 697 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 2 134 066 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 756 992 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 520 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 8 | 3 411 358 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 021 840 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 4 | 732 050 Kč |
| Zemědělství | 2 | 181 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Horažďovice | 5 | 1 303 327 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 6 | 1 150 731 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 651 583 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 17 | 3 105 642 Kč |
| Sušické lesy a služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 053 132 Kč |
| Zemědělství | 3 | 329 241 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 9 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 675 697 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 5 | 417 576 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 181 500 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 117 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 11 | 1 392 053 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 57 | 8 470 484 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 595 052 Kč |
| Zemědělství | 1 | 249 563 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 5 | 3 156 069 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 459 408 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 7 | 3 615 477 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 230 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 1 232 912 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 997 648 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 9 | 2 230 560 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 1 580 103 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 299 136 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 13 | 2 262 885 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 525 750 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 90 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vladimír Babor | 17 | 2 879 239 Kč |