Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.04.2015 |
| IČO | 03956431 |
| Datová schránka | x9az4qh |
Všechny smlouvy: 4 smlouvy za celkem 661 894 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 657 538 Kč |
| Telco | 1 | 4 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 661 894 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| StabilSoftware s.r.o. | 2 | 661 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| StabilSoftware s.r.o. | 2 | 0 Kč |