Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.04.2015 |
| IČO | 03963667 |
| Datová schránka | rakz9cx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 254 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 254 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 1 | 254 402 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 549 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 1 549 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 2 | 1 549 919 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 602 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jedličkův ústav, příspěvková organizace | 1 | 602 580 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 2 | 602 580 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 885 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 885 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 2 | 885 281 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 902 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 1 902 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 3 | 1 902 372 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 589 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 1 589 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 3 | 1 589 373 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 151 | 67 839 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PENTAQ JBC s.r.o. | 1 | 0 Kč |