Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

VISION FACTORY s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 19.05.2015
IČO 04091485
Datová schránka wtj4fqk

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u VISION FACTORY s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro VISION FACTORY s.r.o.

Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 8 mil. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 1 smlouva za celkem 460 405 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Služby závodních jídelen1460 405 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav1460 405 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.1460 405 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Služby závodních jídelen62 730 050 Kč
IT Software (krabicový SW, licence, …)1451 263 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1381 150 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav31 260 438 Kč
Výstaviště Praha, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.41 260 438 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …)1600 644 Kč
Stavebnictví1326 700 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Akademie múzických umění v Praze1600 644 Kč
Plzeň 2015, zapsaný ústav1326 700 Kč
Nymburské kulturní centrum1326 506 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.31 253 850 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 2 smlouvy za celkem 469 813 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis62 147 750 Kč
Poštovní a kurýrní služby1227 813 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Plzeň 2015, zapsaný ústav1242 000 Kč
Česká centra1227 813 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.2469 813 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 7 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Konzultace a poradenství11 996 500 Kč
Poštovní a kurýrní služby61 237 523 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1603 984 Kč
Telco1102 257 Kč
Rekreační, kulturní akce10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Národní muzeum32 311 100 Kč
Národní divadlo1603 984 Kč
ČESKÝ ROZHLAS1102 257 Kč
Národní institut pro kulturu198 458 Kč
Plzeň 2015, zapsaný ústav10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.73 115 799 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Reklamní a marketingové služby1102 003 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Národní muzeum11 131 350 Kč
Plzeň 2015, zapsaný ústav1288 101 Kč
ČESKÝ ROZHLAS1102 003 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VISION FACTORY s.r.o.31 521 454 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}