Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.06.2015 |
| IČO | 04210905 |
| Datová schránka | 6nk57pw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 52 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 52 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 1 | 52 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 385 347 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 93 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 459 600 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 3 | 385 347 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 93 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 5 | 938 857 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 459 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 51 787 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 51 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 2 | 101 787 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 51 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 3 | 152 787 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 9 | 534 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Kulturní a vzdělávací středisko | 1 | 96 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 75 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí | 1 | 75 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 1 | 75 630 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 174 158 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 8 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Vizovice,okres Zlín | 2 | 182 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 2 | 182 862 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 062 735 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 557 140 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 7 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 181 500 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 2 | 166 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 3 | 347 716 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 2 802 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětský domov a Základní škola Vizovice | 1 | 342 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podlahy Řepa s.r.o. | 1 | 342 591 Kč |