Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.09.2015 |
| IČO | 04404467 |
| Datová schránka | s3484ee |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 427 smluv za celkem 136 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 110 715 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 2 | 110 715 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 10 086 901 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 4 | 2 574 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 10 | 5 585 077 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 4 373 982 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 2 702 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 27 | 12 661 733 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 72 | 17 388 600 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 116 160 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 57 | 10 825 647 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 2 669 260 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 12 | 2 605 805 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 1 404 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 75 | 17 504 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,95 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 60 | 26 748 349 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 52 | 26 626 780 Kč |
| Technické služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 59 | 16 787 004 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 10 269 167 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 21 | 5 979 338 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 308 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 86 | 33 344 059 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 92 | 47 459 483 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 193 600 Kč |
| Technické služby | 18 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 92 | 38 494 580 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 21 | 9 158 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 113 | 47 653 083 Kč |
| WOOD&FOREST MORONG s.r.o. | 6 | 3 303 300 Kč |
| Jindřich Morong | 6 | 3 303 300 Kč |
| Jiří Konrád | 5 | 3 267 000 Kč |
| SDLZ VENDA s.r.o. | 5 | 3 000 800 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 4 | 2 214 300 Kč |
| H.B. Les - správa a údržba s.r.o. | 5 | 2 093 300 Kč |
| ATLANTIK K.T.A., s.r.o. | 5 | 2 093 300 Kč |
| KRIBO, spol. s r.o. | 5 | 2 093 300 Kč |
| AGRO - DŘEVO s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ondřej Chum | 1 | 1 210 000 Kč |
| Lukáš Kůs | 1 | 1 210 000 Kč |
| Petr Špiroch | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jiří Dolinka | 1 | 1 210 000 Kč |
| Václav Böhm | 1 | 1 210 000 Kč |
| Roman Šíma | 1 | 1 210 000 Kč |
| Radomír Holčík | 1 | 1 210 000 Kč |
| Milan Turinek | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jiří Schinzel | 1 | 1 210 000 Kč |
| Karel Huleš | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 1 210 000 Kč |
| Miroslav Půbal | 1 | 1 210 000 Kč |
| Martin Honner | 1 | 1 210 000 Kč |
| Pavel Křovina | 1 | 1 210 000 Kč |
| 2 | 1 089 000 Kč | |
| 1 | 302 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 63 | 15 408 021 Kč |
| Technické služby | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 74 | 15 408 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 74 | 15 408 021 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 142 | 1 179 842 841 Kč |
| Technické služby | 428 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 50 | 8 929 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WOOD FOX forest s.r.o. | 50 | 8 929 298 Kč |