Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 18.10.2015 |
| IČO | 04489055 |
| Datová schránka | fdsagyu |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 799 300 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michko Group s.r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 399 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michko Group s.r.o. | 1 | 399 300 Kč |