Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 20.11.2015 |
| IČO | 04579534 |
| Datová schránka | 74ecbmr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 86 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 1 | 86 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Louny | 1 | 78 529 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 1 | 78 529 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 1 | 99 295 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 86 674 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 65 159 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace | 2 | 173 405 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 86 674 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace | 1 | 65 159 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 6 | 325 237 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 130 783 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 2 | 130 783 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 37 | 780 062 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 298 522 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 169 545 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 3 | 298 522 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace | 1 | 169 545 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 8 | 468 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 4 | 361 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 4 | 361 411 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 94 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 5 | 455 911 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 64 | 6 000 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa města Loun s.r.o. | 1 | 61 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 1 | 61 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 620 910 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 620 910 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 3 | 882 270 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 2 570 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 7 539 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 221 360 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace | 1 | 204 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vratové systémy Růžička s.r.o. | 2 | 425 850 Kč |