Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.11.2015 |
| IČO | 04583477 |
| Datová schránka | jaycg68 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 227 904 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 193 721 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 107 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 227 904 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 193 721 Kč |
| Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 107 303 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 81 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 4 | 610 881 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 148 594 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 113 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 148 594 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 113 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 2 | 262 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 155 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 1 | 155 582 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 241 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 241 466 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 1 | 241 466 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 139 150 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 107 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTaS, s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 107 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 2 | 246 211 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 19 | 2 810 292 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 19 | 2 407 495 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 929 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTaS, s.r.o. | 2 | 1 033 703 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 103 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURA Z BRNA s.r.o. | 3 | 1 136 958 Kč |