Soukromá firma.
| Založeno | 13.01.2016 |
| IČO | 04713133 |
| Datová schránka | 324qijg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 10 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 91 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 1 | 91 718 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 201 705 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 4 | 1 387 295 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 582 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 7 | 1 687 005 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 274 587 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 925 948 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 239 280 Kč |
| Zemědělství | 1 | 141 264 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 4 | 1 276 780 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 239 280 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 99 648 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 932 764 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace | 5 | 471 838 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 460 926 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 884 404 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 139 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vizovice | 1 | 884 404 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 139 985 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 197 165 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 123 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Klobouky | 2 | 1 197 165 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 123 996 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 43 | 7 174 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 128 937 Kč |