Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.01.2016 |
| IČO | 04741111 |
| Datová schránka | gd4i7z8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 303 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 69 179 389 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 62 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Horská služba ČR, o.p.s. | 4 | 109 337 289 Kč |
| Karlovarský kraj | 3 | 77 764 378 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 11 | 30 882 276 Kč |
| PROTEBE live, z.s. | 1 | 10 732 079 Kč |
| Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Město Ostrov | 1 | 62 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 21 | 228 899 410 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 126 217 057 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 373 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 5 | 67 850 352 Kč |
| Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 42 996 106 Kč |
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 5 | 19 341 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 11 | 130 187 537 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 757 637 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 669 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarská krajská nemocnice a.s. | 3 | 11 427 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 3 | 11 427 376 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 159 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 159 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 1 | 159 447 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 296 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 2 | 895 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 2 | 895 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 10 780 682 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 218 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 8 503 558 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 460 603 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 3 | 1 116 996 Kč |
| Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, příspěvková organizace | 2 | 218 919 Kč |
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 9 | 11 300 076 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 24 828 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 4 | 23 868 826 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 959 726 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mudicon s.r.o. | 5 | 24 828 552 Kč |
| Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace | 3 | 577 337 Kč |